KONST / Litografier / Grafiskt blad 12409257
nr 1240 9257
Grafiskt blad
Efter Matisse, Blue Nude. Motivet: 49x40
Kondition: ej signerad
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 11 mars 2019
kl 20:20:51
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)